راه اندازی کسب و کار در ترکیه

راه اندازی کسب و کار در ترکیه

راه اندازی کسب و کار در ترکیه یکی از موضوعات مهم در هنگام مهاجرت به ترکیه می باشد. که توضیحات کوتاهی در این خصوص خواهیم داد.

کسب و کار در ترکیه

بعد از مهاجرت به ترکیه و یا هر کشور دیگری ، موضوعی که برای افراد مهم می باشد، بحث درآمد است. راه اندازی کسب و کار در ترکیه موضوعی تخصصی است. همانطور که قبلا هم اشاره کرده ایم ، برای شروع کار و فعالیت در ترکیه ابتدا باید اقدام به ثبت شرکت در ترکیه نمایید.

ثیت شرکت در ترکیه
ثیت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

قوانین ثبت شرکت در ترکیه را در مقاله ای جداگانه به صورت مفصل توضیح داده ایم. اگر بخواهیم توضیح مختصری در این باره بدهیم ، باید گفت که انواع ثبت شرکت در ترکیه : ثبت شرکت شخصی ، ثبت شرکت مسولیت محدود در ترکیه و شرکت سهامی هستند.

نوع رایج ثبت شرکت ، مسولیت محدود است. و شما حتی برای راه اندازی یک سوپر مارکت کوچک هم باید شرکت ثبت کنید.

بعد از ثبت شرکت ، با توجه به نوع فعالیت مدنظر، باید مجوزهای لازم برای کسب و کار را دریافت نمایید.

اخذ فرانچایز در ترکیه

یکی از راه های تضمین شده برای کسب درآمد، خرید فرانچایزهای آماده می باشد. برای خرید یک فرانچایز ابتدا باید به چند مورد توجه کرد. به عنوان مثال : بودجه مدنظر برای شروع کار و داشتن مهارت در زمینه مربوطه.

راه اندازی کسب و کار در ترکیه
راه اندازی کسب و کار در ترکیه

دانستن اطلاعات جامع و کامل در زمینه کسب و کار مدنظر از جمله نوع مدارک و مجوزهای مورد نیاز از دیگر نیازمندی های راه اندازی کسب و کار است.

همچنین در بعضی موارد، قوانین خرید فرانچایز برای خارجی ها با شهروندان ترک تفاوت هایی دارد. همه این موارد دلیل بر این هستند که قبل از شروع هر کسب و کاری با کارشناسان خبره مشورت نمایید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
Verified by MonsterInsights