پاپارا کارت در ترکیه

پاپارا کارت در ترکیه

استفاده از پاپارا کارت در ترکیه این روزها بسیار رایج است. در این مقاله قصد داریم در خصوص پاپارا کارت اطلاعاتی در اختیارتون قرار دهیم.

پاپارا کارت چیست؟

پاپارا یک سیستم پرداخت نوین است. برای ارائه خدمات مالی و پرداخت که با هدف ارتقا روش های پرداخت آنلاین ، مدیریت بودجه و سیستم های بانکی سنتی طراحی شده است. و راه حل های امن تر ، اقتصادی و سریع ترین را به کاربران خود ارائه می دهد.

پاپارا کارت در ترکیه
پاپارا کارت در ترکیه

پاپارا یک کارت اعتباری است مشابه مستر کارت و ویزا کارت که با شرایط بسیار آسانی برای متقاضیان صادر می شود.

این کارت به صورت رسمی از سال 2016 وارد بازار ترکیه شد. تاریخ انقضا این کارت 10 ساله می باشد. البته بعد از گذشت اتمام تاریخ، می توانید به راحتی آن را تمدید کنید.

پاپارا کارت مجازی

این کارت به دو صورت مجازی و فیزیکی قابل دریافت می باشد. ولی باید توجه کنید که امکان خرید حضوری و یا دریافت پول از عابربانک ها با مدل مجازی وجود ندارد. و فقط مناسب خریدهای آنلاین می باشد.

افتتاح حساب برای دریافت پاپارا کارت در ترکیه به صورت رایگان انجام می شود. ابتدا وارد سایت شده و ثبت نام انجام می دهید. بعد از تکمیل مراحل ثبت نام، کارت به آدرس ملک در ترکیه ارسال خواهد شد.

مزایای پاپارا کارت

ممکن است این سوال برایتان پیش آید که این کارت چه مزایایی دارد؟ فروشگاه ها و خریدهای آنلاین زیادی هستند که در صورت استفاده از این کارت، تخفیفات قابل توجهی می دهند.

این کارت همه روزه و به صورت 24 ساعته بدون توجه به زمان و مکان خدمات ارائه می دهد.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
جستجو
حدود قیمت از جانب به
ویژگی های دیگر
Verified by MonsterInsights