آداب و رسوم قبرس شمالی

آداب و رسوم قبرس شمالی

آداب و رسوم قبرس شمالی از جمله موارد جالب توجه برای افرادی است که قصد دارند به این کشور سفر و یا مهاجرت کنند. بنابراین در این مقاله توضیحاتی در این خصوص خواهیم داد.

تنوع آداب و رسوم در قبرس

این کشور تاریخچه چند هزار ساله دارد و اقوام مختلفی در این کشور وجود دارند. بنابراین آداب و رسوم و فرهنگ در این کشور دارای تنوع زیادی می باشد. در اینجا قصد داریم به چند مورد از مهمترین آن ها اشاره کنیم.

کشور قبرس دارای فرهنگ و تاریخ با قدمتی است که همه مردم به آن ها احترام می گذارند. همچنین از ورود فرهنگ غرب به کشورشان استقبال کرده اند. و به عنوان یک کشور متمدن شناحته می شود.

آداب و رسوم قبرس شمالی
آداب و رسوم قبرس شمالی

در تابستان جشن های مختلفی برگزار می شود. که مردم لباس های سنتی قبرس را می پوشند. و با رقص ها سنتی این روزها را جشن می گیرند.

نقش مذهب در این کشور نسبت به گذشته کمرنگ تر شده است. اما همچنان هستند افرادی که اعیاد مذهبی را جشن می گیرند. و هیچگونه تعصبات مذهبی در این کشور نخواهید دید. و مردم در انتخاب دین و مذهب آزاد هستند.

فرهنگ و جایگاه خانواده در میان مردم قبرس

مردم قبرس خانواده دوست هستند و در اکثر جشن ها خانوادگی شرکت می کنند. و اغلب تعطیلات و اوقات فراغت خود را در بیرون از خانه و با خانواده می گذرانند.

سالمندان در خانواده ها جایگاه بالایی دارند. و اغلب اعضا خانواده برای مشورت و تصمیم گیری با آن ها مشورت می کنند. و از راهنمایی های آن ها کمک می گیرند.

احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی در این کشور بسیار زیاد است. همچنین مردم این کشور به بهداشت و سلامت توجه زیادی دارند.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
جستجو
حدود قیمت از جانب به
ویژگی های دیگر
Verified by MonsterInsights